MASAJ

Dünyanın farklı köşelerinden masaj teknikleri

Masaj Programlarımız dünyanın farklı köşelerinden masaj yöntemleri, beden çalışmaları, Hamam ve Sauna gibi çeşitli seçenekleri size sunar.

KLASİK İSVEÇ MASAJI

Klasik masaj tekniklerinin kullanıldığı tüm vücut masajı ile bedeniniz, günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulur, rahat ve keyifli bir ortamda kendinizi zinde ve dinlenmiş hissedersiniz.

AROMATERAPİ MASAJI

Eski Çin, Mısır ve Hint uygarlıkları döneminden günümüze kadar gelen bu yöntem özel bitkilerden elde edilen saf aroma yağları ile uygulanmaktadır. Sakinleştirici, canlandırıcı, toksin atıcı, ağrı giderici, hücreyenileyici ve kas gevşetici etkileri vardır.

BALİ MASAJI

Geleneksel Bali masaj tekniklerinin uygulandığı Bali masajı avuç içi baskıları ile tüm vücudunuzda gevşeme ve rahatlık sağlar. Yorgun ve stres altındaki vücudunuz için önerilir.

GELENEKSEL THAI MASAJ

Thai masajı tüm vücuda uygulanan bir masajdır ve süreç boyunca kesinlikle yağ kullanılmaz. Tayland’a özgü rahat masaj kıyafetleri giyildikten sonra vücuda, ayak parmaklarından kafa derisine kadar, özel baskı ve esnetme hareketleri ile donatılmış zengin bir masaj uygulanır.

SHIAT-SU

Japonca’da ‘’shi’’ ve ‘’atsu’’ sözcüklerinin kelime anlamları sırayla ‘’parmak’’ ve ‘’dokunmak’’ olarak verilmektedir. ‘’parmakla dokunarak tedavi etmek’’ prensibine dayanan bu uygulama sırasında insan bedeninin belli kritik noktalarına el parmakları ile yapılan basınç hareketleri ile uygulanır.

REFLEKSOLOJİ

Sirkülasyonu geliştirmek, ağrıları hafifletmek, bedeni rahatlatmak ve vücutta tekrar enerji akımını sağlamak için, ayağın altındaki refleks alanlarına parmak ucu ile uygulanan noktasal baskı masajıdır.

45 dakika

MASAJLAR

Anti-Stress Masaj
Klasik İsveç Masajı 
Derin Doku Masajı 
Aroma Terapi Masajı 
Spor Masajı
Manuel Lenf Drenaj Masajı 
Çiftlere Özel Yenileyici Masaj 

MİSTİK MASAJLAR

Bali Masajı
Thai Masajı 
Shiatsu
Lomi Lomi Masajı 
Refleksoloji 
Sıcak Taş Masajı 

LOKAL MASAJLAR

Anti – Selülit Masajı 
Baş & Boyun Masajı 
Bölgesel Masaj 

Altın Yunus Mahallesi, 3215 Sokak, No:38 35948 Çeşme, İzmir-Türkiye

444 35 00 / +90 (232) 723 12 50

info@altinyunus.com.tr