CİLT VE VÜCUT BAKIMLARI

Çeşme'nin güneşi gibi ışıl ışıl bir cilt

CİLT BAKIMLARI

TEMEL CİLT BAKIMI

Ciltteki yağ dengesini kontrol altına alarak cilde berrak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Cildin yüzeyindeki yağlanmaya neden olan kirlerin arındırılmasını ve tedavi edilmesini sağlar. Bu özellikleriyle cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

OKSİJEN CİLT BAKIMI

Oksijensiz kalmış ciltlere hayat iksiri sunan AINHOA OXYGEN cilt bakımı cilt hücreleri yeniden yaşam bulur. Cilt daha taze ve gergin olur, daha pürüzsüz ve canlı görünür.

AQUASENSE YOĞUN NEMLENDİRİCİLİ CİLT BAKIMI

Kuru ve nemini kaybetmiş olan ciltlere maksimum nem kazandıran AINHOA AQUASENSE cilt bakımı, cildin nem problemini giderirken aynı zamanda elastikiyet kazanmasını da sağlar. Böylece cilt daha sıkı ve pürüzsüz olur, daha canlı ve parlak görünür.

LÜKS HAVYAR ANTİ AGE BAKIMI

Havyarın içeriğinde bulunan fosfolipid cildi nemlendirir; kuruma nedeniyle oluşan pürüzlü yapıyı gidererek cildin daha pürüzsüz, parlak ve güzel görünmesini sağlar. AINHOA LUXE cilt bakımı, iç ve dış etkenler nedeniyle pürüzsüzlüğünü ve esnekliğini kaybeden ve kırışmaya başlayan cildin yenilenerek daha genç ve güzel görünmesini sağlar.

MİNİ CİLT BAKIMI

Cildinizin günlük ihtiyacını karşılayacak temel cilt bakımıdır.Mini cilt bakımı ile cildiniz temizlenir,ışıltı ve parlaklık kazandırılır.

YÜZ MASKESİ

Cildinizi uyarır kan akışını hızlandırır,hücre yenilenmesi sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Sivilceleri söndürür ve gözenekleri açar.

VÜCUT BAKIMLARI

THERMO VÜCUT BAKIMI (YAĞ YAKIMI-ANTISELÜLİT-TOKSİN ATIMI)

Tüm vücuda uygulanan peeling sonrasında selülitli bölgeye anticellülit ampul uygulanır.

Thermal etkili sıcak vücut bakımıdır.Bitki ekstreleri ve diğer aktif bileşenlerden oluşan ürünler sayesinde bu program ile cilt yüzeyindeki ölü hücreler arındırılarak lokal olarak yağ yakımı, selülit giderimi, ve toksin atımı sağlanır.

CRIO VÜCUT BAKIMI (YAĞ YAKIMI-ANTISELÜLİT-SIKILAŞMA)

Bitki ekstreleri ve diğer aktif bileşenlerden oluşan ürünler sayesinde bu program ile cilt yüzeyindeki ölü hücreler arındırılarak lokal olarak yağ yakımı, selülit giderimi ve sıkılaşma sağlanır. Bacaklardaki ödemin atılması ve vasküler problemlerin giderilmesini sağlar.

DENİZ TUZU PEELİNG (ALOE VERA & NAR)

Deniz tuzun vücuttaki toksinleri atıcı bir özelliğe sahiptir.İçeriğinde klorit, demir, potasyum, manganez, sülfür, magnezyum, bromit ve kalsiyum bulunduran deniz tuzu, ayrıca selülit giderici etkilere sahiptir.

YOSUN BAKIMI

Yosun, vücut sıkılaştırma, selülit ve lokal fazlalıklarda kullanılmaktadır. Deniz suyundan 10 kat fazla Oligo element içeren deniz yosunu, cilde temas ettiğinde vücuda nüfuz ederek, vücudun nemlenmesini, arınmasını, beslenmesini ve dengelenmesini sağlar.

ÇAMUR BAKIMI

Çamurunun kan dolaşımını hızlandırıcı, Toksin atılımını artırıcı ve depolanmış yağların çözülmesini kolaylaştırıcı etkisi ile gözle görülür bir düzelme ve elastikiyetini kaybetmiş dokuların sıkılaşıp, toparlanması sağlanır.

BALNEO HYDROTERAPİ

Özel küvetlerde 35°C - 38°C sıcaklıktaki deniz suyu kullanılarak uygulanan bu yöntem de hidro masaj ile aromatik yağların ve deniz tuzunun vücudu mineralize eden, dolaşım sistemini hızlandıran ,kas ağrılarının hafifleten ve dengeleyen etkisi bir araya getirilmiştir.

PARAFİN SIRT BAKIMI

Parafin bakımı kas ağrıları ,egzama ,sedef ve Sert eklemler Tenisçi dirseği Spor yaralanmalarına iyi geliyor.Sıcak, erimiş balmumu sakinleştirici özelliğinin yanı sıra cildi nemlendirir, gözenekleri açar ve kan dolaşımını artırır.

PARAFİN AYAK BAKIMI

Parafin ile el ayak bakımı özellikle kışın vazgeçilmez bir bakım türüdür. Haftada bir kere uygulayacağınız parafin ile el ayak bakımı kürü, el ve ayaklarınızdaki ölü hücreleri yok eder.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Map

Altın Yunus Mahallesi, 3215 Sokak, No:38 35948 Çeşme, İzmir-Türkiye

Phone

444 35 00 / +90 (232) 723 12 50

E-mail

info@altinyunus.com.tr