DİĞER HİZMETLER

Tazelenmek için ihtiyaç duyulan her şey

AYAK DETOKSU

Vücutta biriken toksinlerin doğal yöntemlerle ve yan etkisi olmadan atılması işlemidir. Ayak altında bulunan refleks noktalarından toksinlerin atılmasını sağlar. Ayak detoksu sonrası vücuttaki toksinlerin atılması ile birçok kişi daha zinde, daha mutlu ve daha enerjik hissettiklerini belirtirler.

Vücutta toksinlerin birikmesinin en belirgin göstergelerinden bazıları aşırı yorgunluk hissi, uykusuzluk, aşırı terleme, kramp, tırnak ve saç problemleri, stres baş göstermektedir. Ayak detoksunun bize sağladığı fayda ise toksinlerin atılması ve vücudumuzdaki dengenin sağlanmasıdır.

HAMAM & SAUNA

Türk Hamamı

Kendine özgü mimarisi ve sıcak atmosferi ile özgün masaj tekniklerini birleştiren Bio Venüs SPA Türk Hamamı; tüm vücut kaslarında rahatlama sağlar, fiziksel ve zihinsel yorgunluğu alır.

Hamam Bakımları

Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan “kese” vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksin maddelerini çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve püzürleri giderir. Köpük masajı ise vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpük kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı masajdır.

HAMAM RİTÜELLERİ

Kese & Köpük Masajı

Köpük Masajı

80°C - 85°C gibi yüksek sıcaklıkta uygulanan, toksinlerden arınma ve vücut direncini arttırma yöntemi. Kısa süre sıvı ve kilo kaybına neden olur. Doktor kontrolünden sonra öngörülen tavsiyeye göre uygulanır.

PAKET PROGRAMLAR

HAMAM KEYFİ

Kese & Köpük Masajı + Yüz Maskesi

RELAKS PAKET

Kese & Köpük Masajı + Klasik İsveç Masajı

HARMONİ PAKET

Kese & Köpük Masajı + Bali Masajı

STRESTEN UZAKLAŞMA

Kese & Köpük Masajı + Çamur Bakımı - Anti-Stress Masajı

ANTİ-SELÜLİT PAKETİ

Deniz Tuzu Peeling + Yosun Bakımı - Anti-Selülit Masajı

GÜZELLİK PAKETİ

Deniz Tuzu Peeling + Aroma Terapi Masajı -Mini Cilt Bakımı

ÇİFTLERE ÖZEL PAKET (2 KİŞİLİK)

Kese & Köpük Masajı + Çamur Bakımı -Çiftlere Özel Masaj

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Map

Altın Yunus Mahallesi, 3215 Sokak, No:38 35948 Çeşme, İzmir-Türkiye

Phone

444 35 00 / +90 (232) 723 12 50

E-mail

info@altinyunus.com.tr