KAMPANYALAR

Ekim'de Tatil Keyfi Altın Yunus'ta!

Ekim tatilinizde Altın Yunus’ta akşam yemeğinde ilk içeceğiniz bizden! Konaklayan misafirlerimize termal havuzlarımız, fitness, sauna ve hamam ücretsizdir.

Uzun süreli konaklamanın adresi Altın Yunus Homes ile ev ayrıcalığında tatil keyfi şimdi %15 indirimli!

Yaşam alanımızda şehrin kalabalığından uzaklaşırken tatilin keyfini çıkartabilirsiniz. İzole bir tatil yaparken kendinizi evinizde hissedeceksiniz. ( 1 Ekim - 31 Aralık tarihli konaklamalarda indirim geçerlidir.)

4 Mevsim Çeşme'de Ev

Altın Yunus Homes ile Çeşme’yi her mevsim yaşayın. Beach Plus, Marin Plus, Marin ve farklı konumlarda seçeneklere sahip yaşam alanlarımızda, şehrin kalabalıklığından uzaklaşarak evinizin konforunda uzun süreli konaklayabilirsiniz.

Patili Dostunla Birlikte Konakla

Marin odalarımızda yapacağız uzun süreli konaklamalarınızda 5 kilograma kadar olan köpek dostlarınızla tatilin keyfini birlikte çıkarın. Altın Yunus Homes Marin odalarımız hem sizi hemde değerli dostunuzu bekliyor. ☎️0546 502 28 78 / 444 35 00

Açık hava nikah organizasyonlarımız ile yeni yaşamınıza ilk “Evet” için sizleri Altın Yunus’a bekliyoruz.

Açık hava nikah organizasyonlarımız ile yeni yaşamınıza ilk “Evet” için sizleri Altın Yunus’a bekliyoruz. Pakete dahil olanlar hizmetler; Bistro Masa, Sandalye, Nikah Alanı Detaylı bilgi için; 0549 832 54 50

Başrolde sizin olduğunuz masalsı düğünler için adres Altın Yunus

Başrolde sizin olduğunuz masalsı düğünler için adres Altın Yunus Hafta içi düğün organizasyonlarına özel indirimler için iletişime geçiniz. 05498325450

Altın Yunus Sadakat Programı ile %5 kazanın

Altın Yunus sadakat programı ile tatil hiç bitmesin!

Altın Yunus’ta rüya gibi bir balayı tatili sizi bekliyor!

Altın Yunus’ta rüya gibi bir balayı tatili sizi bekliyor! Balayı tatili için otelimizde konaklayan misafirlerimize bir üst kategorideki odada konaklama fırsatı sunuyoruz.

Altın Yunus’tan ayrıcalıklı Suite Kampanyası!

Altın Yunus’tan ayrıcalıklı Suite Kampanyası! Otelimizde konaklamak için Suite oda tercih eden misafirlerimizi birbirinden özel ikramlar bekliyor. Hemen rezervasyon yap, tatiline lezzet kat.

Altın Yunus sadakat programı ile tatil hiç bitmesin!

Altın Yunus sadakat programı ile tatil hiç bitmesin!

1
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Map

Altın Yunus Mahallesi, 3215 Sokak, No:38 35930 Çeşme, İzmir-Türkiye

Phone

444 35 00 / +90 (232) 723 12 50

E-mail

info@altinyunus.com.tr

Popup